SILVER & METAL / Silver / Stop 4377290
nr 437 7290
Stop
Lenght: ()
Silver, 1900-tal, höjd: 20
5000
SEK 7400
Monday November 6 2006
at 16:00:00
4.700 kr
hidden*
5.000 kr
5.200 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver